Theoria Web Tasarım

Biz Theoria Web Tasarım olarak, müşterilerimize sadece bir web sitesi hazırlamanın ötesinde hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin gelirlerini artıracağı, sanal dünyaya yatırım yapıp karşılığını alacakları web siteleri üretmekle uğraşıyoruz. Uzmanlık alanımız, kurumsal web siteleri yaparak, müşterilerimizin fikirlerini elle tutulur sağlam ürünlere dönüştürerek, bir online varlık yaratmalarında onlara hem zaman hem de gelir kaybını minimuma indirerek yardımcı olmaktır. Mevcut internet teknolojilerini sürekli takip ederek, müşterilerimize pozitif yönde getiri sağlayabilecek adımları atmak ve sanal ortamdan maksimum verim almalarını sağlamaktır.

Word cloud - web design

Theoria Grafik ve Web Tasarım olarak biz, tamamlamış olduğumuz birçok projede olduğu gibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Hızlı ve güvenilir ekibimizle, projelerimizi mümkün olan en kısa sürede teslim etmekteyiz.  Yapacağımız tasarımlar için ayrı bir ücret talep etmediğimiz için, müşterilerimiz sözleşme yapılmadan önce, sitelerinin neye benzeyeceği konusunda bir ön çalışma ile bilgilendirilmiş olacaklarından, gereksiz masraflarla uğraşmamaktadırlar.

Sizlere sadece web sitesi hizmeti vermiyoruz. Aslında bizim için Destek Hizmeti çok daha ön plandadır. Diğer tasarım firmaları gibi web sitenizi teslim edip sizinle ilgi alakamızı kesmiyoruz. Sitenizle ilgili oluşabilecek sorunlarda, sitenizin önemli güncellemelerinin yapılmasında, aklınıza takılan her türlü sorunuzda yanınızdayız. İstediğiniz zaman bizi arayarak sitenizle ilgili güncellemeleri ve değişiklikleri bize iletebilir, istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz.